PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551113}

Rodzice na skraju załamania nerwowego

Fais pas ci, fais pas ça
7,8 242
oceny
7,8 10 1 242
Rodzice na skraju załamania nerwowego
powrót do forum serialu Rodzice na skraju załamania nerwowego

Ciekawy serial

ocenił(a) serial na 8

Tak jak w opisie - ciekawy serial, ogląda się go z przyjemnością. Polska wersja nawet w połowie
nie dorównuje oryginałowi. Dialogi tłumaczone z francuskiego na polski nic nie straciły, bo nadal
są śmieszne, do tego świetna gra aktorów. Szkoda, że nie można nigdzie obejrzeć tego serialu w
necie, bo przegapiłem pierwsze odcinki.

michallahcim

A gdzie to można w ogóle obejrzeć, jeśli można spytać? I jeszcze pytanie, czy ten serial ma coś w wspólnego z serialem "Modern family"?

ocenił(a) serial na 8
Okciuk

Kilka ostatnich odcinków oglądałem w poprzednim tygodniu na TV6, ale teraz chyba już zakończyli wyświetlanie, bo o tej porze (20:00) teraz co innego leci. A z "Modern Family" to chyba jedynie tematyka jest podobna - rodzice i dzieci.

michallahcim

Pytam, bo ktoś nazwał "Modern..." plagiatem tego serialu. Dzięki za odpowiedź.

Okciuk

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://television.telerama.fr /television/modern-family-une-famille-recomposee,47449.php&prev=/search%3Fq%3Dmo dern%2Bfamily%2Bplagiat%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DA8a%26tbo%3Dd%26rl s%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1173%26bih%3D783&sa=X&ei=fpvdUPOFGoSj4gSI2YC YBg&ved=0CDMQ7gEwAA

ocenił(a) serial na 8
michallahcim

Od poniedziałku będą dawać o 16: 00 na TV6 od 1 sezonu, ale ja w tym czasie oglądam Xene .

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

To ja załapię się tylko na te odcinki w piątek :/

ocenił(a) serial na 6
michallahcim

Zgadzam się z założycielem tematu, co do orginału natomiast uważam że polska ,,Licencja na wychowanie" była niczego sobie.

ocenił(a) serial na 7
Kobeman39

Oryginalna wersja jest nie do pobicia, polska wersja była drętwa i oklepana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones