PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551113}

Rodzice na skraju załamania nerwowego

Fais pas ci, fais pas ça
7,8 242
oceny
7,8 10 1 242
Rodzice na skraju załamania nerwowego
powrót do forum serialu Rodzice na skraju załamania nerwowego

.

ocenił(a) serial na 10

fajny serial :)

maddie1522

tylko szkoda że tak mało odcinków i szkoda, że amerykański plagiat ( o wiele gorszy) stał się popularniejszy. ∞/10

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

najbardziej mi się podobał 1 i 2 sezon

p.s dzisiaj był ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

jednak to nie był ostatni odcinek bo we francji cały czas krecą nowe odcinki tylko że polska nie ma wykupionego najnowszego 5 sezonu :/

dominik1989

od września piszą 6 sezon

dominik1989

I tak o wiele lepszy o Modern Family ( Współczesna rodzina ) plagiatu francuskiej wersji.

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

ja tam nie widze żadnego podobieństwa pomiędzy tymi serialami ;p

ps. ciekawi mnie czemu francuzi krecą tylko po 8 odcinków na sezon od 3 sezonu

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

a ile unas jest w polsce tych seriali o rodzinach co jeden skończą to następny TVP2 zaczyna rzygać się chce

dominik1989

nawet byli oskarżeni o plagiat

dominik1989

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://television.telerama.fr /television/modern-family-une-famille-recomposee,47449.php&prev=/search%3Fq%3Dmo dern%2Bfamily%2Bplagiat%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DWHS%26sa%3DX%26tbo %3Dd%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1173%26bih%3D783&sa=X&ei=Xz3YUKbQNc -O4gS4ooCYCw&ved=0CDYQ7gEwAA

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

e tam bez przesady tak samo mogli by się przyczepić o plagiat polaków za Świat według Kiepskich ;p Żabojady bedą się pluć bo zazdroszczą hehe

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

plagiat by byłby jakby sciągneli wszystko identycznie jak w serialu i nie wykupili by licencji od nich a tak rzadnego podobieństwa nie widze po zatym że obydwaj są mockumentary ale wogóle inni bochaterowie całkiem inne rodziny .

są podobieństwa w odcinkach ale to co drugim serialu jest

dominik1989

tak, ale oni mieli nakręcić na podstawie, a woleli ukraść pomysł na serial, parę rzeczy zmienili, ale i tak rodziny są to siebie podobne.

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

no wiesz takie podobieństwa to w co drugiem serialu i się jakąś nie tłuką o plagiaty. a pozatym każdy wie że Amerykanie i Anglicy się z Francuzami się nie lubią więc o byle co się kłócą

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

jeżeli coś tu jest plagiatem to Licencja na Wychowanie polaków i jakoś o to się nie czepiają Francuzi bo sukcesu wielkiego serialu nie odniósł

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

a pozatym ten całki fancuski serial to gniot i się plują tylko 2 pierwsze sezony i mi się podobały a 3 już nie był taki dobry a ten 4 sezon to pomyłka i pozatym pokazuje nie tolerancje Francuzó do innych nacji itp. i czasem mnie to wkurzało

dominik1989

nie zauważyłem nie tolerancji, polacy w serialach są bardziej nie tolerancyjni , podaj kilka przykładów

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

jak przyjechała do nich dziewczynaz Ukrajny albo jak był ten sąsiad murzyn w 4 sezonie

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

A ten cały Lepic jest z góry zle nastawiony do wszystkich co się różnią od niego

dominik1989

to już zależy od człowieka i od roli, miał zagrać takiego, ale jak poznali to polubili czarnego.
A ty byś wytrzymał taki smród

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

no wiesz jakbyś jechał w autokarze 2 dni to też byś śmierdział

dominik1989

Polska wersja to nie plagiat tylko nakręcone podstawie francuskiego serialu

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

USA wymyślili lepszą wersje i Francuzi mają pretensje że nie skopiowali wszystkiego jak u nich ach ci Francuzi .

Jak wzięli Ed O'Neilla to wiadomo było że serial jest skazany na sukces Francuzi też mogli zatrudnić jakiś bardziej znanych aktorów

dominik1989

modern family to najgorszy serial na świecie, a Ed O'Neill już nie jest śmieszny

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

ale nagrody na najlepszego aktora w serialu dostał a serial dostał 6 nagród Primetime Emmy więc może oglądałęś co innego ;p

p.s a oglądałeś z polskim tłumaczeniem bo podobno w polskim tłumaczeniem jest słabe

dominik1989

tu nie chodzi o lektor, znam angielski , po prostu strasznie nudny

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

bo ty lubisz bardziej szalone seriale ;p

a fenomenem tego serialu jest to że jest kontowersyjny ale nie jest tak głupi np. jak "Świat według Bundych" i dlatego ludziom się podoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones