Nieobecni
powrót do forum 1 sezonu

Jestem pełna podziwu, fantastycznie odegrana rola. Brawo.

kingosa

mnie się podobało, że byli razem, ale odbieram ich wątek jak napisany byle jak, ostatnia scena z nimi trwająca ile? minutę, dwie? mega mnie rozczarowała, obojętnie czy ich związek miałby się zakończyć rozstaniem czy próbą odbudowania go (przyznam, że trzymałam za nich kciuki i liczyłam na to drugie), to zabrakło mi jakiegoś takiego dłuższego zwieńczenia tej relacji, dłuższej rozmowy o tym, co oboje czują, jeśli powstanie 3 sezon to mam nadzieję, że oboje się w nim pojawią i dadzą sobie szansę

ocenił(a) serial na 10
roksana_goly

myślę, że jest duża szansa na trzeci sezon i być może wtedy wiele kwestii się wyjaśni też czuję trochę niedosyt

ocenił(a) serial na 10
roksana_goly

mam nadzieję, że Głowacki będzie się częściej się pojawiał w serialach :) bo jest dla mnie wszestronny i tutaj się pokazał z bardzo dobrej strony

ocenił(a) serial na 10
agatha103

podpisuję się tym, Głowacki to jeden z lepszych aktorów i chyba nie ma roli w której by źle wypadł, w Nieobecnych jest świetny

ocenił(a) serial na 9
piotrhal21

Jest bardzo "elastyczny", do każdej roli się wpasuje :)

ocenił(a) serial na 9
agatha103

Najlepszy :) Zanim zaczęłam oglądać serial nie wiedziałam czego się po nim spodziewać, ale jednak doskonale się tutaj w tej roli sprawdził

ocenił(a) serial na 9
agatha103

Najlepszy, nie wiedziałam czego się spodziewać, nie pasował mi jakoś do takiej roli, ale poradził sobie z nią lepiej niż dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones