PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469795}

Doręczyciel

5,4 2 608
ocen
5,4 10 1 2608
Doręczyciel
powrót do forum serialu Doręczyciel

Jak dla mnie ten serial był całkiem ciekawy na początku, a teraz to go trochę za bardzo naciągają - ja rozumiem że główny bohater mógł odziedziczyć kupę kasy za prawa autorskie, rozumiem też że mógł się tą kasą podzielić. Ale zaraz potem kolejnym fartem udaje mu się zakwalifikować do teleturnieju, a potem jeszcze prawie wygrać niezły szmal bez większego wysiłku. To już troszkę tego szczęścia za dużo. A tak przy okazji - panią która grała prowadzącą teleturniej wypier******ym na zbity pysk. Przecież ona grała jak jakaś idiotka - stroiła jakieś dziwne miny jakby jej ktoś kazał wypłacić główną nagrodę ze swojej pensji. Normalnie jak Cynke w Oficerach.

hornet

zgadzam się z Tobą...
Najbardziej mnie dziwi fakt, że Zbyk jako upoważniny do spraw finansowych Janka raptem pozwolił na tak "głupie odkupienie" praw autorskich --- i papier z prawamy autorskimi, który był u Zbyka wylądował w rękach Janka ...a ten sprzedał to za 6 tys. złotych, ciekawy wątek - myślałam, że przynajmniej z tego będzie 3 interesujące odcinki --- ten serial pisze ktoś, kto za bardzo nie przykłada się...
do logicznej treści serialu

ewapolak

dopiero dziś obejrzałem 13 odcinek - mocne było to że janek wcześniej dostawał jakieś pytania z kosmosu dotyczące roślin, a w finale go spytali jaki ptak jest symbolem mądrości, normalnie fart za fartem

hornet

nie zrozumiałeś końca - Janek wiedział, że to sowa, ale nie odpowiedział, bo chciał by jego rywalka wygrała i mogła wysłać córeczkę na operację zza granicę...
Bardzo często ludzie upośledzeni umysłowo mają idealą, lub fotograficzną pamięć i cokolwiek przeczytają lub usłyszą czy też zobaczą zawsze pamietają - on z "kosmosu wiadomości o roślinkach nie dostawał !!! on poprostu pamiętał to co przeczytał....

ewapolak

Ależ zrozumiałem bardzo dobrze dlaczego Janek nie odpowiedział. Tylko porównaj sobie pytania zwykłe i finałowe i poziom trudności między nimi. A serial po kilku odcinkach naciągany i tak się zrobił i niech już drugiego sezonu nie kręcą.

hornet

zgadzam się z Tobą, nie ma za dużo materiału na drugi sezon, chyba, że Zbyk weżmie "karmelki" do sądu i udowodni, że podrobili "originalną licencję" a Janka oszukali...i postara się o prawdziwe odszkodowanie....

Aktor Jan Machulski zmarł, więc jako charakter w serialu Pani Krysia zostanie wdową, z tego też ze dwa ciekawe odcinki, Janek napewno do Augustowa nie wyjedzie, bo musieli by kręcić drugi sezon prawie jako nowy serial - z nową obsadą z "Augustowa"...

Jak bedzie drugi sezon, to napewno Janek pozostanie w Warszawie, może nawet zamieszka z Panią Krysią - by jej było rażniej po śmierci męża, jego ciotka z synem może nawet zamieszkać u Janka w mieszkaniu --- Diana może dostać w spadku firmę kurierską --- mogą być duże zmiany -
na siłę można nakręcić drugi sezon....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones