Tomasz Stockinger

6,3
4 496 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Stockinger
nightwolfw

Ty chyba sobie ku**a żartujesz?! ;//

nightwolfw

Co widziałeś ze Stockingerem poza "Klanem", a co widziałeś z Pacino? Jak odpowiesz sobie na to pytanie, to spróbuj ustosunkować się do twego głupawego postu... Zgrywasz znawcę kina gnojąc Stockingera i wychwalając Ala, i myślisz że jesteś cool?

lisoszakal

Wow, zadziwiający brak poczucia humoru... Chyba nie jest tak trudno zauważyć, że autor posta robił sobie tak zwane jaja i powiedziałabym, że nawet mu to wyszło.

KatarinaN

Nie sądzę...Autor posta uważa się za "wybitnego kinomana" i chciał w dziecięcy, infantylny sposób dać temu wyraz. Poza Pacino zna jeszcze de Niro i bazując na tych dwóch nazwiskach udaje znawcę ;-) Spytaj go o Łomnickiego, Lawrence'a Oliviera czy Bodo to zrobi wielkie oczy i spyta- "YYYY...EEEE...??"

lisoszakal

A, nie zrozumiałam poprzedniego postu, miałeś/aś na myśli to, że niesłusznie zakłada z góry, że Stockinger na pewno jest niczym w porównaniu do Al Pacino. Faktycznie masz sporo racji, pomyliłam się. Swoją drogą zaskoczona byłam, gdy zdałam sobie sprawę że Czyński ze "Znachora" to nieszczęsny dr Lubicz z "Klanu"... Jak widać, nie zawsze dobrego aktora czeka przyzwoita kariera zawodowa.

lisoszakal

Ja widziałem Znachora. Ale i tak nie zaczaiłeś tej jakże infantylnej ironii, więc sam jesteś dzieckiem.

nightwolfw

Prawidłowa odpowiedź: Karol Strasburger

nightwolfw

najlepszy jest dżiordż klunej

Wyskrobana

padłem:P

nightwolfw

Zdecydownie Stockinger, Al Pacino obraca sie wśród doborowej elity Hollywood. Natomiast Stockinger pracuje w trudnych warunkach bo musi prowadzić po alkoholu i użera w sie w robocie z downem.

nightwolfw

Ojj chyba Stockinger , tak myślę.

victory15

może po koniaczku? ;)

adamb81

Jak załatwisz 3 samochody do rozjechania , to możemy poleciec w długą ; )

nightwolfw

Trudny wybór... Stawiam na Ala Stockingera. Albo nie - Tomasza Pacino.

nightwolfw

Strzelam, że Stockicośtam. Co wygrałem?

nightwolfw

Al Pacino lepszy ,chyba...

nightwolfw

Lepszy jest Piotr Cyrwus

weekendowy_filmowiec

@lisoszakal
Przeproś i nie wchodź tu więcej. Lepszy jest Krzysztof Ibisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones