Marek Perepeczko

8,0
12 699 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Perepeczko

W kwietniu mija 40 lat odkąd Janosik był pierwszy raz emitowany w telewizji, nie mogę w to uwierzyć że Perepeczko miał wtedy 31 lat, jaki on wtedy był przystojny, wysportowany, i ta jego klata, nie grał tam amanta ale każda dziewczyna się w nim kochała, każdej dziewczynie śnił się Perepeczko. Gdyby nie wyjechał do Australii to by nie spasł się na starość, bo w tej Australii to jadł pewnie same fast foody że przytył. Gdy go widziałam w 13 posterunku jako komendanta to nie mogłam własnym oczom uwierzyć że to Perepeczko, cała Polska własnym oczom nie wierzyła gdy Perepeczkę w 13 posterunku widziała. Szkoda że nie można go już w żadnej roli zobaczyć dlaczego on musiał tak wcześnie odejść czemu Pan Bóg takich ludzi zabiera jak : Perepeczko, Kownacka, Wilhelmi, Kolberger, Sałacka i wielu innych aktorów którzy za wcześnie odeszli że po nich to tylko zostały wspomnienia, filmy i spektakle telewizyjne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones