Anna Dymna

Anna Dziadyk

8,0
24 542 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dymna

Poszukuje tytułu filmu/bajki, którą oglądalam jako dziecko z udziałem Anny Dymnej właśnie.
Niestety nie ma jej ani w tym spisie filmwebowym, ani na filmie polskim. To była bajka z pogranicza
filmu i teatru. Fabuła dość kliszowa: macocha wychowuje swoją córkę i pasierbicę, oczywiście ta
druga oscykluje na granicy dramatu egzystencjalnego. Nie pamiętam dokładnie fabuły, ale wiem, że
obie dziewczynki spotkały kogoś w rodzaju królowej zimy, wcześniej musząc przejść test
człowieczeństwa i pomóc piecowi chlebowemu, i innym (nie pamiętam dokładnie komu :/). Na
pewno był wątek z chlebowym piecem. Jeśli ktokolwiek zna tytuł tej produkcji, bardzo prosze o
pomoc!!

ruararta

Kojarzy mi się to z baśnią "Pani Zamieć" braci Grimm, ale niestety, filmu nie kojarzę. Nie wiedziałam nawet, że Dymna grała w tego typu produkcjach.

Morska_Bryza

Tak! Dokładnie ta baśń jest kanwą interesującej mnie bajki/filmu! :) Dzięki, to jest super trop!

ruararta

A Dymna to grała tam Macochę czy jedną z córek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones