Anna Dymna

Anna Dziadyk

8,0
24 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dymna

Wspaniała aktorka i człowiek

użytkownik usunięty

Najbardziej znana chyba jako wnuczka Pawlaka i Kargula z dwóch ostatnich części trylogii Chęcińskiego. Ale zagrała wiele wybitniejszych i trudniejszych ról. Ma piękną, ciepłą barwę głosu. Mogłaby z łatwością odcinać kupony od sławy. A ona nie dba o to, czy ludziom podoba się, że przytyła, czy nie. I tak jest piękna. Bo ma piękną duszę. Pomaga potrzebującym. A pomagać innym to najpiękniejsze co człowiek może zrobić.

Popieram, najwspanialsza podlska aktorka moim zdaniem :):*

_Zed_

tak całkowicie cię popieram na całym podlasiu nie ma lepszej aktorki niż ona

Witam :) Mimo, że to portal filmowy nie odniosę się tutaj do umiejętności scenicznych, własnie dlatego, że wielu filmów z Panią Anną Dymną nie widziałam. I ja najbardziej pamiętam Ją w roli wnuczki Kargula i Pawlaka :)
Szanuję Ją jednak ogromnie ze względu na Jej poczynania w związku z fundacją 'mimo wszystko' oraz na to ile ma w sobie ciepła, mądrości i bezinteresowności. Niestety nie miałam przyjemności poznać Jej osobiście, ale gdy tylko napotykam na rozmowę z Panią Anią w tv bądź radiu zawsze zatrzymuję się na chwilę, słucham i nigdy nie żałuję.
Pozdrowienia dla Pani,Pani Aniu i dziękuję za każdy uśmiech :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones