Anna Dymna

Anna Dziadyk

8,0
24 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dymna

Młoda

użytkownik usunięty

W młodośći to była śliczna

Zgadza się, jak z obrazka. Ciężko dziś znaleźć aktorkę o tak nienagannej urodzie.

baron666

Najpiękniejsza aktorka w całej historii polskiego kina.

Qdom

też tak uważam i za to bardzo lubię i cenię Panią Anię za to że była piękna w młodości i nadal jest piękna i że pomaga chorym dzieciom.

kinomanka_13

ale były z niej śliczności ,pyszna dziewczyna

konrii_2

mój wujek się w niej podkochiwał i nadal się w niej kocha

kinomanka_13

teraz jest szpetnym pasztetem niestety.

lolexX123

ale nadal jest piękną kobietą, chociaż wolę ją z okresu młodości.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Szpetny pasztet ale nadal piękna kobieta?

lolexX123

W tym wieku nie można wymagać żeby wyglądała jak 20 lat temu. Każdy się starzeje, a moim zdaniem pani Ania zachowała klasę, nadal wygląda świetnie ;)

Dla mnie Anna Dymna nadal jest przepiękną kobietą. Ma bardzo młodzieńczy błysk w oku. Uwielbiam ją jako aktorke i jako o aktorce będe o niej pisał. Aktorka świetna, trzyma poziom. Najlepsza rola to chyba u Barbary Sas w Tylko strach.

prix22

jest świetną aktorką szkoda że tak mało gra teraz w filmach, mam nadzieję że zagra jeszcze w jakimś filmie. A co do ról to podobała mi się w siedlisku, w janosiku,nie ma mocnych i kochaj albo rzuć , znachorze, trędowatej. Zdecydowanie to ona powinna zagrać Stefcie , bo się do tego nadawała, ale rola odegrana przez Starostecką też może być.

Była boska, moj ideal piękna z dziecinstwa

wonderwomann

tak, w młodości była piękna - taka jak królewna śnieżka ;)
czarne włosy i jasna cera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones