Anna Dymna

Anna Dziadyk

8,0
24 542 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dymna

Wkurza mnie ze robi z siebie nawiedzona babe. Ja rozumiem, ze pomaganie dzieciom i osobom niepelnosprawnym to piekna rzecz, ale ta pani chwilami przypomina mi wlasnie nawiedzona starsza kobiete...

Zandarm

Mi też :D

patrick_42

A ja ją lubie bo forsa nie zrobiła jej wody z mózgu.

Zandarm

Powolę się nie zgodzić z tą opinią. Mnie nie przypomina "nawiedzonej baby", a kobietę wrażliwą, która robi to co kocha robić - pomagać innym. Nie uderzyła jej do głowy sodówka. I cenię ją za to!!!!!

EM_DE_KE_AS

Zrób tyle co ona nawet w najbardziej normalny i "nienawiedzony" sposób,a potem pogadamy...pani Anno-szacunek z mojej skromnej strony...

Zandarm

ja się zgadzam z Żandarmem ;]

Zandarm

Więcej takich nawiedzonych bab a świat będzie piękniejszy. Jedna z niewielu osób w polskim show-businessie która cudze szczęście stawia wyżej niż własne.

Zandarm

Nie jest wcale nawiedzona.Po prostu kocha to co robi.Mam dla Niej WIELKI SZACUNEK!!!

Bonnet

Ja również. RESPECT. Za to co robi - i jak ktoś tu napisal wyżjej bardziej ceni czyjeś szczęście ponad własne. Ta kobieta ma wielkie serce. A nie jest "nawiedzona". Nawiedzony jest ten kto ją uważa za "nawiedzoną". Osobiście bardzo współczuję założycielowi tematu braku szacunku i braku serca...

EM_DE_KE_AS

A niby co miałaby zrobić, by takiej nie przypominać?
Ode mnie wielki szacun dla Pani Dymnej.

użytkownik usunięty
Zandarm

Świat byłby rajem, gdyby tylko ludzie byli tak 'nawiedzeni' jak pani Anna. Dlaczego wielcy i wartościowi ludzi zawsze muszą być tak obrażani? Ciągle się dziwię, ale na tym to chyba polega. Ktoś dał nam już przecież wzór i przykład...

Zandarm

życzę tej planecie jak najwięcej tak "nawiedzonych" osób jak pani Anna! wielki szacunek!

Zandarm

Ci co sądzą że jest nawiedzona niech przeczytają jej biografię. Wtedy można ocenić czy jest "nawiedzona", ot tak to sobie można gadać

Zandarm

ona też miała kiedyś pod górkę... masę problemów, ale taki jest jej sposób na życie i to jest piękne, jest ciepłą osobą i dobrą

Zandarm

Zrób wiecej niż ona a wtedy bedziesz miał prawo ją krytykować. Co cie wkurza, ze pomaga ludziom?A ty pomaagasz?Siedziec na necie i obsmarowywac lepszych od nas to kazdy potrafi. A z takimi glupimi wpisami idz na pudelka

użytkownik usunięty
Zandarm

co to jest za kategoria "nawiedzona"? masz problemy z akceptacją ludzi innych niż ty, i tyle.

Zandarm

Nawiedzeni to są: Tusk, jego wyborcy, fani Hannah Montana, mohery, fani Ryśka z Klanu itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones