Anna Dymna

Anna Dziadyk

8,0
24 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dymna

Szanują panią Annę, ale denerwuje mnie jej sposób bycia. Mówi w taki sposób, że od słuchania głowa boli i czeka się tylko aż skończy nawijać. Ja to odbieram jak nienaturalne zachowanie i dlatego nie wierzę w to co mówi. Jakby dniami i nocami ćwiczyła ten swój ton.

użytkownik usunięty
boolion

A może ludzie nie potrafią zaakceptować tego, że rzeczywiście można być taką osobą. Jej ton wskazuje tylko na jej wielki pokój wewnętrzny i dobro. Ja to tak odbieram. Sztuczność, czy kłamstwo zawsze wychodzi na wierzch. Nie można udawać przez całe życie. Ja uważam ją za wspaniałą osobowość. Jak mało jest dobrych, życzliwych i pogodnych ludzi, którzy chcieliby zrobić coś wielkiego dla innych, a nie tylko widzieć swoje potrzeby.

zgadzam się z tobą to wspaniała osobowość ja ją uwielbiam za Klarysę w ,, Janosik " , Anię w ,, Nie ma mocnych ", Marysię w ,, Znachor", za Melanię w ,,Trędowata " i za wiele innych ról no i za to jakim jest wspaniałym człowiekiem że potrafi pomóc, za dobroć, życzliwość, pogodność. Nie wiem dlaczego tego ludzie nie potrafią dostrzec w ludziach że są dobrzy, albo że chcą nieść pomoc naprawdę mało jest takich ludzi i nie wiadomo czy woogle są jeszcze tacy ludzie.

Również to tak odbieram. :)

Andrzejcoolziomek

nie ufam jej, nie wierzę, jakaś sztucznai dziwna

boolion

Prawda... widać po niej, że jest osobą dwulicową... w wywiadach traktuje ludzi z góry, nawet takie role zawsze miała. Pewnie odyebało jej jak była młoda i myślała, że tak będzie zawsze. Filmowcy ją wykorzystali bo kiedyś fajnie wyglądała... a teraz? Kiedy uroda przeminęła okazało się, że talentu aktorskiego raczej nie ma.

odis2213

Ej, bez przesady... Nie wiem, jaka jest personalnie ale aktorką jest dobrą. I nie mowię tylko o jej rolach z młodości, ale tych późniejszych. A to, że nie gra już tyle, co kiedyś to jest naturalne dla tego zawodu. Więcej jest ról dla młodych niż dla starych. Zwłaszcza dla kobiet.

kasiak1983

Przeczytaj jej biografię(ale nie taką pisaną w pozycji klęczącej) jak ją od dzieciaka robili na gwiazdę... to poskutkowało skrzywieniem totalnie jej osobowości na stronę egocentryzmu.

odis2213

Ale ja piszę wyraźnie, że nie wiem jaka jest personalnie. Ja piszę, że nie jest taką złą aktorką. To wszystko.

kasiak1983

...to kim się jest(charakter) w prawdziwym życiu przelewa się na aktorstwo... nie da się jednego od drugiego oddzielić. Jeśli ci pasi jako aktorka to przeca o gustach się nie rozmawia... katuj dalej jej filmy. Przeca są też tacy którzy uważają Rajjjana-wood-Gosslyyynga za dobrego aktora.

odis2213

Jak to się nie da? A taka na przykład Agnieszka Pilaszewska w Miodowych Latach? Na ekranie milutka gospodyni, a w realu niezła bitch.

boolion

Milutką to sobie może grać(a raczej kaleczyć) ale też widać to jaka jest.

odis2213

Aktorstwo polega na tym, że właśnie NIE widać. Widać to może u słabego aktora. Poza tym nikt nie jest czarny ani biały.

boolion

...no właśnie po niej widać jaka jest naprawdę. Jak to nikt nie jest czarny ani biały? Ten twój avatar z Hitchcock'a jest hehe. I także ten prosty chłop z Ferdydurke nie miał owej "gęby" był sobą po prostu... w każdej sytuacji.

boolion

Drewniane aktorstwo czyli każda rola taka sama... tak samo zagrana itd. przykład:

http://cdn2.teen.com/wp-content/uploads/2014/12/kristen-stewart-emotions-meme.jp g

...to samo się tyczy gro polskich aktorzyn. Brak silnej osobowości=słabe odtwarzanie ról w filmach.

odis2213

"...to kim się jest(charakter) w prawdziwym życiu przelewa się na aktorstwo... nie da się jednego od drugiego oddzielić."
-
Człowieku, takimi teoriami się tylko ośmieszasz!

kasiak1983

...raczej ty ośmieszasz się totalnym brakiem wiedzy w tej kwestii. Jak widzisz nie tylko ja tutaj mam taką opinię o niej. Idź dalej oglądać te drewno-filmy z jej udziałem. Wpłać też na jej fundację... skarbiurwa się ucieszy haaa.

odis2213

A ty dalej brniesz w śmieszność. Twoja sprawa. Wychodzi też rynsztokowy poziom, typu "skarbiurwa". Przykro mi, ale nawet trudno polemizowac z tym bełkotem. Pozdrawiam!

kasiak1983

Ja podaję przykłady, fakty a ty nic nie robisz po za kwestionowaniem. Nie podajesz żadnych argumentów bo po prostu ich nie masz hehe. I do tego mylisz rynsztokowość z sarkazmem. Głowna cecha ludzi maluczkich.

odis2213

"Skarbiurwa" to twoim zdaniem sarkazm? To gratuluje. A gdzie te twoje argumenty przemawiajace za tym, ze Dymna to zła aktorka? Bo narazie ośmieszasz się pisząc, ze jest jakąś tam " urwą" i uważasz, ze jestes sarkastyczny... Żal.

kasiak1983

Żal to powiedzieli twoi starzy jak się urodziłaś. Tak... bo jeśli myślisz, że cała kasa idzie na te chore dzieciaki to ja tobie gratuluję naiwności(podobnie jest z fundacją owsika i fundacją kwachowej) podałem argumenty wyżej... skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem to już twój problem. Przeczytaj jeszcze raz to może do ciebie dotrze... chyba, że te filmy z anką(tak z małej "a") tak ci zblazowały łeb, że już nawet na podroby się nie nadajesz. Popraw pisownię bo kaleczysz niesamowicie. Miałaś się już żegnać post temu, a nadal mi smęcisz haha... kobieca logika.

odis2213

Kompletny bełkot. Logika idioty!

odis2213

Gdzie ty, baranie, widzisz jakis moj komentarz odnosnie fundacji? Czy my tu o tym rozmawiamy? Język kaleczę strasznie? Ślepy i głupi jednoczesnie? Łeb to mozesz miec ty, a moi rodzice, to niech cie nie interesuja. Twoj poziom dyskusji jest dnem! Poziom kultury jest dnem! Myślenie - dno! Argumenty - debilne! Żyj dalej w swoim swiecie i napisz jeszcze raz cos o Dymnej, o jej fundacji, i ze jest "urwą". Bełkoczesz jak jakis opetany. Pluj swoją śliną na kogos innego. Juz nikt nie chce ci odpisywac, bo szkoda czasu. Kazdy juz to wie!

kasiak1983

Każdy biedny argument twój miażdżę i jedyne co ci zostało to rzucać inwektywami kalecząc przy tym pisownie. Haha i nadal odpisujesz haha co za niemota. Jeszcze się nie zmieściła w jednej wiadomości to napisała dwie hahah. Wpłacasz kasę na te fundację myśląc, że dzieciom pomagasz... typowe lewackie myślenie. Biegnij dalej oglądać jej drewniane filmy.

odis2213

Odis, na jakiej podstawie Ty twierdzisz, że prawdziwą osobowość widać w aktorstwie? Twierdzisz, że przytaczasz argumenty, ale jeszcze nie znalazłem.

kasiak1983

kaszak1983 wracaj do szkoły tablice mazać, a nie głupoty tu pisać.

debileeverywhere

Taki masz tu nick, ze to ty chyba powinienes do szkoły wrócic, bo infantylna jest nawet twoja nazwa.

kasiak1983

...ów nick podsumowuje takich ludzi jak ty co marudzą, że już kończą rozmowę, a chwilę później nadal te swoje pjjjerdolamento piszą.

debileeverywhere

Myślę jednak, ze ten nick podsumowuje ciebie. I takich ludzi, ktorzy wiedząc, ze ktoś nie ma już ochoty na dyskusję, specjalnie prowokują drugą stronę. Jeśli ty , jak twierdzisz, masz wokół siebie samych debili, to cóz... Kto z kim przestaje...itd.

kasiak1983

"Myślę jednak" i już błąd na samym początku. Przecież ty nie myślisz bo nadal te głupoty wypisujesz. Człek rozumny wie, że skoro nie ma co dodać wartościowego do dyskusji to milczy... a ty nadal wypisujesz te głupoty zarzekając się, że każda wiadomość będzie ostatnią. Właśnie to jest ten "żal"

debileeverywhere

Nigdzie nie napisałam, nie "zarzekałam się", że moja wypowiedź jest ostatnią. Napisałam, ze trudno polemizowac z tym bełkotem... To jest ten "zal"...

kasiak1983

Sama już nie wiesz co pisałaś... ech. Wszystko trzeba ci tłumaczyć. Pisałaś "pozdrawiam" to jakbyś nie wiedziała oznacza koniec rozmowy... tym słowem chciałaś zakończyć dyskusję z powodu braku argumentów... i słusznie... po czym twoje zbolałe ego nakazało ci nadal pisać te pjjjerdolamento. Teraz może(ale pewnie nie haha) zrozumiesz w czym tkwi ten "żal" a nie "zal"

debileeverywhere

Logika twoja jest powalająca! Pisząc na koniec wypowiedzi miłe "pozdrawiam", "zarzekłam sie", ze koncze rozmowe. Naprawde, szkoda czasu. Szkoda nerwów. To teraz napiszę wprost: nie jesteś wart mojej uwagi i KOŃCZĘ Z TOBA ROZMOWE! Żegnam ( oto adekwatne słowo na koniec, nie uważasz?). Żałosne ... i śmieszne typki. :)

kasiak1983

Tak właśnie kończy się rozmowy, listy, wiadomości... podpisuje się "pozdrawiam" albo "żegnam" itd. Skoro zwykła wymiana zdań oraz zwrócenie uwagi na słaby gust co do aktorów oraz brak logiki w tzw. twoim myśleniu wywołuje u ciebie nerwy to widocznie powinnaś udać się do specjalisty póki sobie, a co gorsza komuś innemu nie zrobisz krzywdy. No cóż, no cóż, no cóż... przemyśl sobie to wszystko, a za jakiś czas(długi czas hehe) zrozumiesz jakie głupoty tu pisałaś... a raczej próbowałaś ponieważ jakby tego było mało totalnie ośmieszyłaś się brakiem znajomości zasad pisowni.

odis2213

sam też nie masz żadnych argumentów, a twoje "przykłady" niczego nie potwierdzają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones