Andrzej Sapkowski

9,2
844 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Andrzej Sapkowski

mieliście tak samo z przeczytaną sagą wiedźmina że fabuła była tak rozwinięta że przy pani jeziora zapominaliście co się działo w krwii elfów??

eadamiec1

w tym przedostatnim tomie ( wieża jaskółek ) mi się nużyło trochę bo za bardzo to rozwlekał ale ogółnie saga 10/10 i znak jakosci opowiadania 10/10 i znak jakosci. Trylogia Husycka 9+/10 ze wzgledu na smutne zakończenie ale fabularne umiejscoiwenie jej w czasach wojen husyckich i przybliżenie tematu tej wojny większemu gronu bajka. ( polecam genialny audiobook. Heniu Talar jako sharlei. )

maciej2801

Zapewne nie robiłeś przerw pomiędzy poszczególnymi książkami ?

mich145

w tydzień wszystko przeczytałem całą sagę i opowiadania

maciej2801

Wiec nie masz co się dziwić :)

Przeczytałem ją w podobnym przedziale czasowym co ty około 10 dni też nie robiąc żadnych przerw, niektóre opisy krajobrazów zaczynały mnie denerwować i czytałem je tak o żeby było ,że przeczytane, 2 tygodnie po tym przeczytałem sezon burz, zupełnie inaczej się czytało niż sagę.

mich145

ale i tak dla mnie 10/10 a Trylogia Husycka już niestety 9-/10

maciej2801

Dla mnie tak samo, a Trylogii Husyckiej nie czytałem, liczę ,że Sapkowski będzie teraz wydawał ksiażki o wiedźminie co rok tak jak to było 20 lat temu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones