Andrzej Łapicki

8,2
15 496 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Łapicki

Dziś aktorzy to wydmuszki napompowani chwilą,są i ich nie ma...Właściwie to trudno dziś odróżnić celebryte od aktora czy ogólnie mówiąc artysty.Ci ludzi żyją chwilą,,,reklamą pasty do zębów,Tańcem z Gwiazdami...Dziś są jutro ich nie ma.Często w dzisiejszych czasach ludzie utalentowani nie mają szans zaistnieć bo nie mają zrobionych "cycków" czy "póldupków"..Miło popatrzeć na stare filmy z lat 50 czy 60 gdzie artysta nie koniecznie musiał być namaszczony przez pryzmat występu w "Tańcu z Gwiazdami".Wystarczyło mieć coś w głowie i mieć to coś.Panie Andrzeju umówmy się że oprócz uwielbienia artyści wtedy nie zarabiali zbyt dużo(a jak coś zarobili to przeważnie to przepijali).Ja osobiście uwielbiam Pana role w filmie "Jak daleko stąd jak blisko"Dziś przeczytałem że Pan osobiście nie lubi świąt (nie wiem czy to prawda) ale z całego serca życzę Panu wszystkiego najlepszego w nowym roku 2011 a w szczególności dużo zdrowia...Wiem że Pan był przyjacielem Gucia Holoubka Wielkiego Aktora...Mojego ulubionego aktora.Jeszcze raz życzę 100 lat albo i więcej...
Pozdrawiam

DanteXXI
Lublin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones