PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10326}
7,2 20
ocen
7,2 10 1 20
Pan Bruno
powrót do forum filmu Pan Bruno

Pan Bruno mój faworyt

ocenił(a) film na 10

Widziałem wszystkie filmy festiwalu kina niezaleznego w Gdyni i Pan Bruno byl tam zdecydowanie w gronie faworytow obok Roomservice i Tylko jednej nocy. Nagroda dla Lipca jest nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 10
boziafan

Dokladnie, to nieporozumienie! Kiedy Pan Bruno wchodzi do kin?

użytkownik usunięty
Natos

Myślę, że nie ma co liczyć na cuda, bo ludzie decydujący o kinie niezależnym na festiwalach itp. itd. , to niestety zgraja niedomytych, niekompetetntnych niedojdów. Oczekiwania jakie żywią wobec kina niezależnego to tzw. filmy w krótkich spodenkach. Pan Bruno jakkolwiek nie jest dziełem doskonałym to jednak nie wpisuje się w ich ograniczone gusta, stara się nie mizdrzyć do "niezależnego" odbiorcy. Wiem co piszę bo jestem jednym z twórców "Pana Bruno" i nie liczę na popularność mojego filmu w dziedzinie kina niezależnego. To nie jest pole naszych zainteresowań.

użytkownik usunięty

Chciałem tylko zaznaczyć, że to nie ja jestem tym twórcą, który wygłasza filipiki, tylko tym drugim, nie wygłaszającym.

użytkownik usunięty

Jakiś człowiek zły podaje się i podpisuje za nas na naszej stronie z ośmieszajacymi nas komentarzami na temat kina niezależnego. Odcinamy się - twórcy "Pana Bruno".

użytkownik usunięty

Jacy twórcy, skoro nikt nie widział dzieła? Po co krecić, bez szans na dystrybucje. Nawet niezalezni powinni mieć tyle oleju w głowie, zeby zapewnić sobie oglądalnośc, zanim cos zrobia, takie tam pieprzenie, o niezaleznosci, mnie nie obchodzi nalepka, jak nigdzie nie mozna tego obejrzeć, to jesteście idiotami, zależnymi czy niezależnymi, to bez znaczenia.
Ja to dopiero nakreciłem film, ale nikomu go nie pokażę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones