PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874560}
5,2 2 759
ocen
5,2 10 1 2759
3,4 5
ocen krytyków
Miłość na pierwszą stronę
powrót do forum filmu Miłość na pierwszą stronę

Klasa aktorki 60+, aż miło się patrzy. Petarda Kasprzyk w Koglu Moglu, Szapołowska w Każdy wie lepiej, Pakulnis w Szczęścia chodzą parami i w tym filmie Ewa Telega.

Tylko_w_szpilkach

Ciekawe spostrzeżenia, zgadzam się, ale restza opbsady też tu fajnie wyapda, zeby nie było

Adamus_15

O filmie bardzo dużo świadczy jego zwiastun - ja wybierając film kieruję się zawsze tym, co jest w nim podane. Muszę przyznać, że oglądając ten zwiastun byłam w szoku i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Sam jestem w szoku

Tylko_w_szpilkach

Zgadzam się w stu procentach!

p_stefaniak_88

Poszłam z mężem bez większych nadziei, ot żeby się rozerwać.
Bawiliśmy się całkiem nieźle.

Tylko_w_szpilkach

+bardzo dobra gra Bołądź

ocenił(a) film na 8
mprysek

a to prawda! a poza tym? Słodka komedyjka, na poprawę humoru. Warto zabrać całą grupę na film

mprysek

piekna kobieta, rewelacyjna stworzyła chemie z drugim protagonista

Tylko_w_szpilkach

Ewa Telega- świetna rola, zresztą wszystkie role kobiece w tym filmie na plus.

ocenił(a) film na 8
Tylko_w_szpilkach

Filmy romantyczne to nie zawsze komedie romantyczne. To także dramaty i melodramaty, rzadziej filmy akcji czy inne gatunki, a ten? no uroczy jest!

Tylko_w_szpilkach

No naprawdę super spędzony czas. Dlaczego polacy z automatu hejtuja wszystko co ma ksztalt komedii romantycznej w Polsce? Nie wiem, ich strata

agacia1992

Ja wiem, na jaki rodzaj filmu idę i wiem (mniej więcej), czego mogę się spodziewać i plus minus to właśnie dostaję :) Kupuję kawusię i się relaksuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones