PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5434}
7,1 3 279
ocen
7,1 10 1 3279
Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny
powrót do forum filmu Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny

Jeden z ostatnich "Wielkich" filmów
Cóż ocena na filmwebie niska jak na tak znakomicie zrobioną produkcję , bo co , mamy tu znakomite aktorstwo Jerzego Zelnika , Aleksandry Śląskiej , Anny Dymnej , Franciszka Pieczki do tego znakomicie odtworzoną polskę XVI wieku , co prawda oświetlenie czasami szwankuje i denerwuje , ale ten film to taki melanż , z poczatku mamy do czynienia z kinem grozy , następnie z kinem obyczajowym zabarwionym lekką erotyką , kino historyczne jako całość i coś z romansu i dramatu , byłem gotów wystawić 10 ale jak zobczyłęm że korzystano z materiałów z serialu "Królowa Bona" to się trochę ta moja ocena zmieniłą i jest 9 , mocne , solidne 9 za całość , osobiscie polecam
trzyma za twarz od poczatku do końca i nie jest wcale nudnym przegadanym romansidłem jak sugeruje kiczowata okładka DVD (która przez dłuugi czas mnie odstraszała ):/ To jest naprawdę piękny film tak o miłości jak i o śmierci.
9/10

Eee... Chodzi Ci o tą (http://www.stratosmedia.pl/oferta/epitafium_dla_barbary.htm#oferta) okładkę? Jak dla mni nie odrzuca od filmu... Chyba ze chodzi o opis :P

Hochimasaki

Chodzi chyba o tą z głównej strony filmu :P Nie rozumiem czemu. Film jest super, na okładce są cycki, zyć nie umierać :P

karok47

Są cycki, jest okejka? :D

nie wiedziałem że korzystano z materiałów z serialu "Królowa bona"... ale nie zmienia to faktu ze film godny polecenia. takie solidne 8+

ocenił(a) film na 9
blady_chris

Film jest świetny, klimat czasów utrzymany, fabularnie mnie nie zawódł :)

kwarecki

Dokładnie, film jest boski, a największa jego zaletą jest klimat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones